NANOTECHNOLOGIA Z POMOCĄ DLA ZDROWIA

 

 Wykład pana roberta malinowskiego i pani mirosławy kałdyk

 

Wyjaśnienie zasad działania i idei

 

Do tej pory niektórzy na zachodzie ciągle jeszcze  podchodzą do akupunktury z nieufnością mimo że jest ona znana od 5000lat.

Przełom w akceptacji akupunktury przez zachodnią medycynę nastąpił w 1998 roku, kiedy naukowcy z Uniwersytetu Fudan mogli użyć spektrofotometru na podczerwień co umożliwiło potwierdzenie istnienia meridianów ( kanały przepływu energii).

Podstawową Teorią akupunktury jest to, że gdy jesteś chory lub w bólu, wtedy przepływ energii jest utrudniony. Za pomocą akupunktury można przywrócić równowagę meridianów – odblokowując je udrożnić przepływ  energii i przywrócić ciało do pełni zdrowia.

Gdyby jeszcze dobrzy specjaliści od akupunktury byli dostępni w przychodniach…

 

Ekscytującym najnowszym osiągnięciem jest innowacyjny plaster (akupunktura bez igieł) LifeWave, który działa na meridiany akupunkturowe, aby wyzwalać  różne efekty związane ze zdrowiem.

Nanoplastry, które mają FDA ( certyfikat medyczny)  są urządzeniem medycznym.

Zawierają opatentowane nano-strukturalne kryształy, które po aktywowaniu pod wpływem ciepła ciała zaczynają drgać, co wywołuje  ”szczególne prądy”, które z kolei przesyłają sygnały do ciała.

Nanoplastry są umieszczane na  punktach akupunktury, gdzie skóra ma mniej niż 1 szóstą normalnego oporu elektrycznego. Sygnały wędrują meridianami do organów docelowych, gdzie  wytwarzają pożądany efekt.

Jest to technologia przełomowa choć jeszcze we wczesnym etapie  i wszystko wskazuje że nastąpi  jej szybki rozwój.

Za pomocą nanoplastrów  możemy:

1.usunąć lub zredukować ból oraz stany zapalne ,

2.poprawić jakość snu ,

3.zwiększyć poziom energii ,

4.zredukować apetyt ,

5.oczyścić organizm z toksyn i metali ,

6.opanować stres ,

7.opóznić proces starzenia

 

Nanoplastry LifeWave jako Cewki Tesli

Pod koniec XIX wieku Nikola Tesla, wynalazca inżynier zrobił kilka rewolucyjnych dokonań w sferze pola elektromagnetycznego; Cewka Tesli była jednym z najważniejszych wynalazków. Urządzenie jest typem obwodu rezonansowego transformatora używanego do transmisji energii elektrycznej bez użycia łączących kabli. Mówiąc prościej, cewki Tesli to anteny, które drgają z tą samą częstotliwością, umożliwiając bezprzewodowe przesyłanie energii pomiędzy nimi.

 

Niedawno przeprowadzone eksperymenty pokazują, że nanoplastry LifeWave mogą działać jako Anteny Tesli.

Jest wiadomym, że wszystko wibruje ze specyficzną częstotliwością. Przykładając bioelektrodę GLUTATHIONE na punkt, który reguluje serce, wprowadzamy serce w rezonans ze specyficzną częstotliwością nanoplastra. Jeśli wówczas umieścimy drugi nanoplaster GLUTATHIONE na dowolne miejsce z uszkodzonymi komórkami, możemy osiągnąć efekt rezonansu uszkodzonego miejsca i określonej częstotliwości serca.

Mamy wtedy dwa obszary ciała oddziałowujące na siebie z tą samą częstotliwością rezonansową. Ponieważ wszystko w naturze płynie z obszaru o wyższym potencjale do obszaru z niższym potencjałem, możemy się spodziewać przepływu energii od serca (obszar o wyższym poziomie energii) do uszkodzonych komórek (obszar o niższym poziomie energii).

 

Stosuj produkty Y-Age do ochrony przed chorobami i naprawy twojego ciała na skutek procesu starzenia

 

Dlaczego warto zainteresować się  technologią nanoplastrów.

Nie chodzi o to by negować współczesną medycynę czy całkowicie ją odrzucać. Raczej by korzystając z leczenia farmakologicznego – zażywając kolejną tabletkę przyjrzeć się jej dokładniej – pamiętając że nie jest obojętna dla naszego zdrowia.

Coraz więcej osób obecnie szuka alternatywy dla tabletek:  masaż (zdrowotny, Reiki, kręgarze) , zioła, suplementacja, akupresura – czy nawet zwykły spacer – wymaga to więcej wysiłku – ale w dłuższej perspektywie na pewno się opłaca. Nawet finansowo – bo leki są coraz droższe i najczęściej zaczynając je brać – z czasem musimy ich brać coraz wiecej.

 

Nowoczesna technologia użyta do produkcji nanoplastrów rozwiązuje kilka problemów związanych z leczeniem i dbaniem o zdrowie.

 

  1. Leki farmakologiczne mają zawsze działanie uboczne ( patrz ulotki dołączone do leku)
  2. Czynnik aktywny w lekarstwie to tylko b. drobna część tabletki – która potrzebuje nośnika – masy tabletkowej , która nie jest obojętna dla organizmu. Im więcej zażywamy leków tym więcej kumuluje się jej w organizmie.
  3. Objawy chorobowe są krzykiem organizmu że dzieje się źle i trzeba interweniować. Medycyna farmakologiczna najczęściej usuwa objawy – nie leczy przyczyny choroby. Organizm „pokazuje” więc chorobę w innym miejscu – stąd tak wiele przypadków, że chorując np. na stawy zaczynamy nagle mieć problemy z wątrobą czy jelitami. Usuwając tylko ból nie leczymy przyczyny jego powstania.

 

  1. Ziołowe kuracje w większości schorzeń są bardziej przyjazne dla zdrowia od farmakologii ale bardziej kłopotliwe w stosowaniu ( napary, okłady, wyciągi) i mniej efektywne – działają łagodniej i wolniej
  2. Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie 5000lat akupunktury – ale bez ryzyka że igła zostanie źle wbita
  3. Plaster nie powoduje przedostania się do organizmu jakiejkolwiek substancji – jest całkowicie bezpieczny. Prosty w stosowaniu – można go prosto przykleić i w każdej chwili odkleić.
  4. Impuls poprzez meridiany dociera do przyczyn choroby stopniowo ją usuwając oraz niwelując skutki.
  5. Nanoplastry są stosowane już od kilku lat w różnych krajach i jest wiele opisanych przypadków medycznych ich rewelacyjnego działania. Więcej na stronie  http://www.lifewave.com/polish/

 

Certyfikat FDA pozwala na stosowanie plastrów przeciwbólowych w szpitalach – szczególnie przez anestezjologów podczas operacji gdzie nie można uśpić pacjenta do zabiegu.